Szybko, profesjonalnie,
a przede wszystkim kompleksowo!

Branding

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym jak powinno wyglądać dobre logo? Dlaczego niektóre marki są bardziej rozpoznawalne od innych, dzięki czemu odnoszą większe sukcesy? Czy wiesz jak wygląda logo firmy Adidas? Tak? Zdążyłeś już pewnie zakreślić w swoich myślach trzy charakterystyczne paski, które goszczą na naszych ubraniach już od wielu lat. To jest właśnie efekt dobrej i spójnej identyfikacji wizualnej. Recepta jest prosta – logo musi być unikatowe, budować więź emocjonalną z odbiorcą, porwać za sobą tłumy! Dlatego tak wiele zależy od dobrze zaprojektowanej identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Nasza agencja projektuje systemy identyfikacji wizualnych dla nowo powstałych marek, jak i już istniejących (rebranding) łącznie z wizytówkami, papierem firmowym, kończąc na katalogach i innych materiałach promocyjnych.

Nie trać czasu, pozwól się zapamiętać! Splendor i sława czeka tuż za rogiem!

Strony internetowe

Każda przygoda po internetowych autostradach zaczyna się od strony internetowej, warto więc byś zadbał o odpowiednią wizytówkę swojej firmy w świecie w którym brak witryny oznacza po prostu Twoją anonimowość. Nie zapominaj również, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz! Nie zepsuj tego. Dlatego nasza agencja kładzie nacisk na nowoczesne strony internetowe projektowane w oparciu o indywidualny projekt graficzny, nie lubimy nudy i przeciętności – stawiamy na niekonwencjonalne rozwiązania, łamiemy schematy. Nie zapominamy o usability naszych witryn. Kochamy mikro animacje, dzięki którym podróż po stronie internetowej staje się prawdziwą przygodą. Nasi programiści zadbają również o odpowiedni system CMS, dzięki któremu administracja treści na stronie stanie się niezwykle prosta i intuicyjna.

Pozwól się poznać swoim klientom, buduj profesjonalny wizerunek swojej firmy!

Platforma e-commerce

Strona internetowa staje się niewystarczająca? Chcesz zrobić kolejny krok w przód i rozszerzyć zakres swojej działalności o sprzedaż internetową? Takie możliwości daje stworzenie sklepu internetowego dzięki, któremu otworzysz się na nową grupę odbiorców, a przede wszystkim zmaksymalizujesz sprzedaż w Twojej firmie. W branży e-commerce nie ma miejsca na pomyłki dlatego projektujemy sklepy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dziedzinie user experience, wiemy jakie działania podjąć w celu osiągnięcia konkretnych reakcji w Twoim sklepie – a przecież o to właśnie chodzi – zależy nam przede wszystkim na sprzedaży. Nie zapominamy również o odpowiednich zabezpieczeniach oraz kwestiach prawnych. Posiadamy aktualną wiedzę prawną oraz dbamy o to, by sklep był w pełni zgodny z aktualnymi zasadami i normami.

Marketing

Jeżeli posiadasz już swoją witrynę w sieci wiedz, że to dopiero wierzchołek góry lodowej. Nie zapominaj o najważniejszym, czyli o widoczności w sieci! Nawet najlepsza strona internetowa z pięknym designem i dopracowanym do najmniejszego szczegółu usability nie zabłyśnie w świetle reflektorów bez Twojej wiernej widowni. Daj się zauważyć reszcie świata, dzięki spersonalizowanym strategiom marketingowym. Pamiętaj, anonimowość nie istnieje w naszym słowniku!

 

Poznaj nasze strategie marketingowe

Fotografia oraz wideo

Nasza agencja interaktywna może pochwalić się wyśmienitymi fotografami, którzy w swojej karierze pracowali dla największych marek takich jak Logitech, Pudliszki czy Amazon, a ich gabloty zdobią zwycięstwa i wyróżnienia w międzynarodowych konkursach takich jak Firefox Flicks Global Film Competition czy National Geographic Polska. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem najwyższej jakości, a doświadczenie zebrane przez lata są gwarancją satysfakcji i udanej sesji fotograficznej. Naszym klientom oferujemy cały szereg usług dopasowanych do potrzeb takich jak portret biznesowy, architektura siedziby, sesja produktowa, a nawet udamy się na wskazany przez Ciebie event. Wierzymy, że w czasach, których zdecydowana większość korzysta z gotowych banków zdjęć, dedykowana sesja zapewni Tobie przewagę nad konkurencją.

Druk offsetowy oraz cyfrowy

Posiadamy nowoczesny park maszynowy gwarantujący druk najwyższej jakości materiałów. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom, dzięki maszynom z najwyższej półki. Zapomnij o wiecznych przepychankach na linii grafik – drukarnia. U nas kompleksowo zrealizujesz projekt graficzny, otrzymasz doradztwo, a finalnie wydrukujesz swój wymarzony projekt. Szybko, profesjonalnie, a przede wszystkim w jednym miejscu!

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zróbmy razem coś kreatywnego!

… lub zadzwoń do nas +48 723 424 262