fbpx
KIM JESTEŚMY?
Adsmile Agencja Interaktywna

Adsmile to poznańska Agencja Interaktywna założona przez dwójkę przyjaciół mających ten sam cel i marzenia. Realizujemy rzeczy, w które wierzymy. Pamiętamy, że diabeł tkwi w szczegółach.

Szukasz agencji interaktywnej, która stworzy Twoją unikalną markę? Masz pomysł na nową stronę internetową lub chciałbyś poprawić działanie swojej aktualnej? Masz problem z sprzedażą swoich produktów mimo, że na to zasługują? Ilość porzuconych koszyków w Twoim sklepie internetowym staje się powodem do zmartwień? A może masz pomysł na jedyny w swoim rodzaju startup, który zarobi w przyszłości miliony? Niezależnie od tego na które pytanie odpowiedziałeś – tak – miej pewność, że dobrze trafiłeś!

Agencja Interaktywna Adsmile to niewielki zespół, który tworzą ludzie z doświadczeniem przy największych projektach. W czasach ogromnej konkurencji, gdzie każdy chce być ‘większy’ od drugiego, my wyłamujemy się z wyścigu szczurów. Stawiamy na partnerskie stosunki w biznesie, a nasz kameralny zespół uważamy za ogromny atut, dzięki któremu możesz być pewny indywidualnego podejścia – Jesteś dla nas bardzo ważny! Słuchamy uważnie, wyciągamy wnioski i skutecznie osiągamy Twoje cele biznesowe! Serio! Realizujemy rzeczy, w które wierzymy. Pamiętamy, że diabeł tkwi w szczegółach.

Mamy doświadczenie przy pracy dla dużych korporacji z ogromnymi budżetami, jak i dla małych lokalnych firm, które nie są w stanie pozwolić sobie z początku na duże wydatki. Znajdziemy złoty środek, wypracujemy wspólnie kompromis.

 

Jesteśmy oficjalnym Partnerem Google. Nieprzerwalnie, od lat!

Nasza agencja cieszy się statusem oficjalnego Partnera Google. Od lat przykładamy wszelkich starań, by działania marketingowe, które oferujemy naszym kontrahentom, zawsze stały na jak najwyższym poziomie. Cieszymy się, że otrzymaliśmy nagrodę za wieloletnie poświęcenie naszych specjalistów w rozwój kampanii klientów. Tytułem tym możemy chwalić się nieprzerwanie od wielu lat. Sam tytuł przyznawany jest dla agencji, które posiadają certyfikowanych specjalistów, dostarczają sprawdzone rozwiązania, a liczba ich klientów jak i obsługiwanych budżetów stale rośnie.

Zaufali Nam

Pomożemy zamienić Twój pomysł w pełni funkcjonujący biznes!