„Sukces w sprzedaży nie zależy od tych, których Ty znasz. Ważne jest, kto chce poznać ciebie.”

– Dale Carnegie

Kampanie produktowe

Prowadzisz sklep internetowy i zastanawiasz się jak skutecznie dotrzeć do potencjalnego klienta w momencie gdy szuka informacji o Twoim produkcie? W dzisiejszych czasach wszechobecnej konkurencji, dobra cena, darmowa dostawa czy unikalne zdjęcia produktów to dopiero podstawa. Chcesz promować swoją ofertę bezpośrednio nad wynikami wyszukiwania w Google? Mamy dla Ciebie doskonałe i skuteczne rozwiązanie! Wybierając naszych specjalistów, jesteś już kilka kroków od uruchomienia kampanii produktowej w ramach usługi Google Merchant. Dzięki temu, że Twój przyszły klient doskonale wie czego może spodziewać się po kliknięciu w reklamę Twojego produktu, maksymalnie skracamy ścieżkę zakupową.

Kampanie tekstowe

Czy najprostsza forma reklamy Google AdWords może skutecznie pozyskiwać klientów? Oczywiście, że tak! Ta od lat najpopularniejsza metoda reklamy pozwala na precyzyjne i szybkie dotarcie do właściwej grupy docelowej, w momencie gdy kampania trafi w ręce doświadczonego specjalisty! Pamiętaj, że ponad 96% Twoich potencjalnych klientów korzysta z wyszukiwarki Google, jak i wyszukiwarek zrzeszonych w sieci partnerów wyszukiwania takich jak Onet, WP czy Interia. Dostępne metody konfiguracji i targetowania reklamy pozwala na wykorzystanie jej na różnych etapach procesu pozyskiwania nowego klienta jak i utrzymania pozytywnej relacji z aktualnymi już klientami.

Kampanie display

Startujesz z nową marką, a może chcesz zaprezentować nowy produkt małej grupie docelowej? Rozwiązaniem są kampanie typu display! Reklamy graficzne, dzięki wielu opcjom targowania, doskonale sprawdzają się zarówno do budowania kampanii o nieograniczonym zasięgu, jak i celowania w małą grupę docelową. Wszystko dzięki sieci reklamowej Google, która zrzesza setki tysięcy portali, a baza ta rośnie z każdym dniem. Za pomocą narzędzi kierowania jesteśmy w stanie precyzyjnie wyświetlać reklamy z uwzględnieniem słów kluczowych, miejsc docelowych, zainteresowań, płci, wieku czy też lokalizacji.

Remarketing

Klienci odwiedzają Twoją stronę internetową i długo nie wracają? Mamy na to skuteczny sposób! Remarketing to doskonałe narzędzie do ponownego angażowania potencjalnych klientów, którzy wcześniej odwiedzili Twoją stronę czy sklep. Przypomnij sobie, ile razy sam chciałeś wrócić do oferty sklepu internetowego, który odwiedziłeś kilka dni wcześniej, a zapomniałeś zapisać jego adres.

 

Wyróżniamy kilka rodzajów remarketingu od ogólnego, przez dynamiczny, po remarketing w wyszukiwarce. Dzięki właściwemu doborowi narzędzi remarketingowych jak i właściwego formatu reklam kampanie te stają się doskonałym narzędziem w przypadku odzyskiwania porzuconych koszyków zakupowych jak i zachęcania do ponownego zainteresowania się Twoją usługą. Wszystko to przy o wiele niższym koszcie pozyskania klienta.

Audyt AdWords

Prowadzisz już działania marketingowe z zakresu Google AdWords? Jesteś zadowolony z efektów, a może kampania reklamowa nie spełnia Twoich oczekiwań. W marketingu jak we wszystkich dziedzinach życia – czasami potrzebne jest świeże podejście do sprawy. Audyt wykonany przez naszych specjalistów pozwoli Ci sprawdzić aktualny stan kampanii oraz poprawić wszystkie ewentualne błędy. Zajrzymy w każdą szczelinę – sprawdzimy konfigurację konta, wszystkie prowadzone kampanie czy dobrane słowa kluczowe. Zainteresujemy się również przekazami reklamowymi, bo zawsze można zrobić to lepiej.

 

Pozwól kampanii wykazać się bardziej!

Chcesz pozyskać nowych klientów?
Porozmawiajmy o tym

… lub zadzwoń do nas +48 723 424 262