Kreatywne rozwiązania prosto
ze stolicy Wielkopolski

Nasza historia

Kilka lat wstecz…

 

Sebastian – artystyczna dusza i wieczny optymista z pixelową precyzją zawsze dążący do perfekcji. Projektowanie stron internetowych i identyfikacji wizualnych to dla niego chleb powszedni. Mateusz – umysł ścisły, od zawsze kochał analitykę, postawił na marketing. W pogoni za realizacją marzeń doskonalili swoje umiejętności będąc ważnymi ogniwami w największych agencjach reklamowych.

 

Z tyłu głowy jednak przyświecał im wspólny cel – stworzyć wyjątkową agencję reklamową. Przede wszystkim taką, która z pełnym profesjonalizmem i przekonaniem będzie mogła obsłużyć nawet najbardziej wymagających klientów. Tak właśnie zrodziła się inicjatywa o stworzeniu agencji interaktywnej – Adsmile.

 

Rok 2018…

 

Jesteśmy grupą ludzi pełną pasji i zaangażowania. Tak jak w kontaktach osobistych, w relacjach biznesowych stawiamy na koleżeńskie stosunki, nie zapominając o stosownym poziomie biznesowym. To co nas wyróżnia to przede wszystkim kompleksowa obsługa klienta.

 

Pomimo tego, że siedziba agencji Adsmile mieści się w stolicy wielkopolski, to świadczymy usługi na rzecz klientów z całego kraju, jak i z zagranicy. Przychodząc do nas otrzymasz pełne wsparcie począwszy od projektów graficznych, sesji fotograficznej po zaawansowane rozwiązania programistyczne i działania z zakresu szeroko pojętego marketingu. Naszą pracę traktujemy przede wszystkim jako pasję, dzięki czemu każdy nowy dzień nad projektami naszych klientów jest niezapomnianą przygodą.

 

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Co robimy?
  • Branding
  • Strony internetowe
  • Sklepy internetowe
  • Marketing
  • Fotografia
  • Druk

To jak? Chyba czas poznać się lepiej!
Skontaktuj się z nami!

… lub zadzwoń do nas +48 723 424 262

Zaufali nam